fbpx

Blue Pencil jest partnerem British Council w programie Addvantage

Korzyści dla uczniów

Zniżka za egzamin

Uczniowie przygotowani do egzaminów przez naszą szkołę dostaną rabat na dowolny egzamin organizowany przez British Council.

Road to Success

Bezpłatny dostęp do egzaminacyjnej platformy internetowej British Council dla kandydatów przystępujących do B2 First i B2 First for Schools

Road to IELTS

Bezpłatny dostęp do kursu on-line dla kandydatów przystępujących do IELTS.

Gwarantowana jakość

Jedynym sposobem, w jaki szkoła może przystąpić do programu Addvantage jest zarejestrowanie swoich kandydatów do egzaminów Cambridge. Robiliśmy to już wiele razy 🙂

100% zdawalność!

Gwarantujemy sukces na egzaminie Cambridge

Jeśli uczeń po naszej rekomendacji nie zda egzaminu, otrzyma zwrot zapłaconych za niego pieniędzy

Dowiedz się więcej o egzaminach Cambridge English

B1 Preliminary

B1 Preliminary pokazuje, że znane są podstawy języka angielskiego i posiadane praktyczne umiejętności językowe pozwalające komunikować się w codziennych sytuacjach.

Dowiedz się więcej

B2 First

To egzamin na poziomie B2 średnio zaawansowanym i jego certyfikat potwierdza, że uczeń potrafi posługiwać się używanym na co dzień mówionym i pisanym językiem angielskim potrzebnym w pracy lub w nauce.

Dowiedz się więcej

C1 Advanced

Przygotowanie do egzaminu C1 Advanced pomaga rozwinąć umiejętności pozwalające czerpać maksymalne korzyści z nauki, pracy oraz życia w krajach anglojęzycznych.

Dowiedz się więcej

C2 Proficiency

C2 Proficiency to certyfikat, który jest uznawany jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowania zbliżonym do poziomu rodzimych użytkowników języka przez tysiące wiodących firm i instytucji edukacyjnych na świecie.

Dowiedz się więcej

Zadzwoń już teraz i umów się na bezpłatną diagnozę swojego poziomu

Bemowo: 667 681 655

Femina: 667 007 317