fbpx

National Geographic Learning

Jesteśmy wyłącznym partnerem w programie National Geographic Learning

Zalety programu NGL

Podręczniki

Podręczniki National Geographic Learning tworzą światowej sławy autorzy, renomowani  redaktorzy i najlepsi konsultanci z dziedziny metodyki nauczania języków obcych.

Teksty, zdjęcia i filmy

Budują motywację uczniów do nauki. Poszerzają wiedzę o otaczającej nas rzeczywistości, wzbudzają w słuchaczach ciekawość i pozwalają lepiej rozumieć świat.

Zadania projektowe

Rozwijają umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji.

Budowanie pewności

Materiały NGL pomagają słuchaczom kształtować swoją samoocenę i pewność siebie w kontaktach z poznanymi ludźmi.

Podręczniki, których używamy w Blue Pencil

Close-up

Nowa edycja bestsellerowego kursu dla młodzieży w prywatnych szkołach językowych. Połączenie angażującej tematyki, przygotowania egzaminacyjnego, autentycznych materiałów National Geographic oraz pracy online w doskonałych proporcjach. Close Up to nie tylko nabywanie umiejętności językowych oraz wiedzy ogólnej, ale też trening kompetencji XXI wieku i ponadczasowych wartości National Geographic. Praca z Close Up pozwala lepiej zrozumieć świat, prowokuje do dyskusji i umożliwia kształtowanie własnych opinii, a to wszystko obudowane skutecznym treningiem językowym.

Outcomes

Outcomes (druga edycja) to kolejna edycja popularnego kursu uzupełniona o materiały National Geographic i doskonałe filmy. Charyzmatyczny Hugh Dellar wykorzystał najlepsze elementy poprzedniej wersji i stworzył nowoczesny podręcznik dla słuchaczy, którzy chcą nauczyć się prawdziwego British English oraz lepiej zrozumieć współczesny świat.

Keynote

Keynote to jedyny kurs do nauki języka angielskiego napisany w oparciu o najlepsze na świecie prezentacje TED Talks. Państwa słuchacze będą uczyć się angielskiego z fascynujących materiałów i jednocześnie zdobywać dodatkowe, ważne w ich przyszłej karierze, kompetencje zawodowe i społeczne. Praca z Keynote to dla lektora gwarancja skutecznej nauki języka i spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Materiały partnera