fbpx

Kurs angielskiego online

Ucz się angielskiego z domu

Chcesz się uczyć angielskiego nie tracąc czasu na dojazdy? Z naszymi nauczycielami z różnych zakątków świata to możliwe.

Małe grupy

Zajęcia są w grupach od 3 do 4 dorosłych osób dla większego komfortu nauki. Jest to bardzo ważne w nauce języka online.

Native speakerzy

Nauczyciele to native speakerzy z USA, Wlk. Brytanii i innych krajów anglojęzycznych. Przeczytasz o nich więcej poniżej.

Pomoc techniczna

Pomożemy, jeśli pojawią się trudności techniczne. Przed pierwszą lekcją przetestujemy połączenie internetowe, kamerę i dźwięk.

Darmowa pierwsza lekcja

Zapisz się na bezpłatną, pierwszą lekcję. Lekcja jest indywidualna. My poznamy twój poziom, a ty zobaczysz naszych nauczycieli i nasze metody.

Lekcje raz w tygodniu

Nauka raz w tygodniu w mini grupie jest idealnym rozwiązaniem dla zabieganych. Każda lekcja trwa 90 minut.

Zniżka 30% w listopadzie

Zapisz się w listopadzie 2021 i zgarnij 30% zniżki.

Zadzwoń teraz i umów się na darmową, pierwszą lekcję

Poznaj nasze metody

W Blue Pencil pracują tylko native speakerzy

Każda lekcja jest od pierwszej do ostatniej minuty po angielsku. Na każdej lekcji są konwersacje i nauka słownictwa. Oczywiście nie zaniedbujemy gramatyki, ale uczymy jej innymi sposobami niż to, do czego wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni ze szkół publicznych. Nasz kurs angielskiego online to podejście leksykalne, które integruje nauczanie gramatyki, słownictwa i komunikacji.

Lekcja diagnostyczna

Jest to pierwsza, indywidualna lekcja z każdym uczniem. To podstawa przydzielenia ucznia do właściwej grupy. Każdego zapraszamy na bezpłatną lekcję diagnostyczną. Podczas takiej lekcji my sprawdzimy czego uczniowie nauczyli się do tej pory, a uczniowie zobaczą jakimi metodami uczymy na naszych kursach i poznają naszych nauczycieli.

Sprawdź zniżki i ceny naszych kursów

Zniżka obowiązuje w przypadku płatności jednorazowej w listopadzie 2021.

Zadzwoń teraz i umów się na darmową, pierwszą lekcję

Poznaj swoich nauczycieli

Jason - nauczyciel angielskiego online

Jason

Jest zawsze uśmiechnięty i profesjonalny. Przygotowany do każdej lekcji. W rezultacie jego zajęcia są ciekawe i bardzo efektywne. Świetnie radzi sobie z uczniami na niższych poziomach i umie wspierać rozwój ich języka. Pochodzi z RPA i zwiedził kawał świata zanim przyjechał do Polski.

Jason uczy grupę dorosłych na poziomie A2

Conor

Pochodzi z Kansas City, samego centrum USA. Bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Poważnie traktuje przygotowanie się do lekcji. Jego ćwiczenia są nastawione na konkretny efekt dla ucznia.

Conor uczy grupę dorosłych na poziomie B1

Sam - nauczyciel angielskiego online

Sam

Jest nauczycielem pochodzącym z Irlandii Północnej. Jest uśmiechnięty, profesjonalny i kreatywny. Uczniowie uwielbiają jego lekcje i wystawiają mu świetne oceny jego pracy. Sam ma ogromne doświadczenie w pracy z kursami angielskiego online.

Sam uczy grupę dorosłych na poziomie B2

Kyle - nauczyciel angielskiego online

Kyle

Dołączył do Blue Pencil w zeszłym roku szkolnym i od razu świetnie odnalazł się w polskiej rzeczywistości. Pomimo tego, że pochodzi ze słonecznego RPA nie odstraszyła go polska zima. Na boisku rugby jest twardym zawodnikiem, a w szkolnej sali przesympatycznym i profesjonalnym nauczycielem. Kyle ma spore doświadczenie w nauczaniu, które zdobył jeszcze zanim przyjechał do Polski.

Kyle uczy grupę dorosłych na poziomie C1

Terminy grup online

Grupa A2

Poniedziałek 19:15-20:45

Nauczyciel: Jason (RPA)

Start: 29 listopada

Grupa B1

Czwartek 19:15-20:45

Nauczyciel: Conor (USA)

Start: 2 grudnia

Grupa B2

Środa 19:15-20:45

Nauczyciel: Sam (Wlk. Brytania)

Grupa C1

Poniedziałek 19:15-20:45

Nauczyciel: Kyle (RPA)