fbpx

Dzieci i młodzież na Feminie

Sprawdź nasze kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży

Egzamin ósmoklasisty z Blue Pencil

Średni wynik z języka angielskiego na egzaminie ósmoklasisty (2021)

W roku szkolnym 2020/2021 do egzaminu ósmoklasisty przygotowaliśmy 6 grup uczniów. Średni wynik jaki uzyskali to aż 97%!

Jesteśmy z nich bardzo dumni!

Przeczytaj opinie rodziców naszych uczniów

Przeczytaj więcej opinii o Blue Pencil na Google Maps

Poznaj nasz zespół


Daniel originates from Sheffield, UK but his adoptive home is Jelonki. One of his reasons for staying in Poland is that he finds the shoes to be a better…

Retired technical diver from the UK, currently tolerating the Polish winters.

When younger, he was compared to Cousteau. Unfortunately, it was to the extremist brother Pierre-Antoine rather than the famous…

Being Scottish, Andy was attracted to the blueness of Blue Pencil. Not only is it his favourite colour, it’s also the colour of the national flag of Scotland. Indeed,…

Mirna comes from the wonderful land where the sun is always shining, California. She enjoys sleep, napping and passing out. Her hobbies include playing ukulele and sleeping, a lot…

Sam is from a village in Ireland, after living in several countries throughout Europe he now lives in Warsaw. The fact that the city offers a fine selection of…

Max came to Poland from Australia in 2014 in order to travel around Europe and also rediscover his Polish roots, but very soon found life to be more comfortable…

Kyle hails from sunny South Africa. Coming from a small countryside town he enjoys the outdoors and has a keen interest in anything to do with nature. He decided…

Nasze metody

Mówienie

W Blue Pencil dzieci na każdych zajęciach stwarzamy okazję do mówienia po angielsku. W pierwszym roku zajęć głównym celem dla wszystkich uczniów jest nauczenie się mówienia po angielsku bez kompleksów.

Edukacyjne gry i zabawy

Na zajęciach pojawia się dużo gier i zabaw w języku angielskim. Stymulują rozwój intelektualny uczniów i jednocześnie zwiększają motywację, bo przełamują rutynę lekcji. Najważniejsza zasada podczas gier: nie można mówić po polsku. Podczas gier uczymy przede wszystkim gramatyki.

Słownictwo

Dzieci uczą się słownictwa na lekcjach i w domu. Na zajęciach używają nowych słów co pomaga zapamiętywać. W domu powtarzają słownictwo z zajęć. Systematyczność sprawdzamy na kartkówkach.

Gramatyka

Gramatyka jest ważnym elementem języka. Nasi uczniowie mówią poprawnym, bogatym angielskim. Uczymy praktycznego zastosowania gramatyki w mowie i piśmie. Ci uczniowie, którzy są z nami najdłużej wygrywają konkursy i olimpiady kuratoryjne.

Podręczniki w cenie kursu

W naszej szkole dzieci uczą się z podręczników przygotowanych przez National Geographic.

Egzaminy państwowe i międzynarodowe

Egzaminy państwowe w Blue Pencil

Egzamin ósmoklasisty
W roku szkolnym 2020/2021 z powodzeniem przygotowaliśmy do niego 6 grup ósmoklasistów. Średni wynik naszych uczniów to 97%.
Matura
Od 2012 roku przygotowujemy uczniów do Matury rozszerzonej i podstawowej.

 

Egzaminy Cambridge w Blue Pencil

Cambridge: First
Egzamin na poziomie B2, czyli odpowiednik polskiej matury rozszerzonej.
Cambridge: Advanced
Egzamin na poziomie C1, który będzie bardzo dużym atutem w życiu młodego człowieka szukającego pierwszej pracy.
Cambridge: Proficiency
Egzamin na poziomie C2, pozwalający być w językowej elicie świata. Na całym świecie posiada go tylko kilkadziesiąt tysięcy ludzi (w tym uczniowie Blue Pencil). Świadczy o najwyższym możliwym do osiągnięcia poziomie języka angielskiego.

100% zdawalność

Gwarantujemy sukces na egzaminach Cambridge. Jeśli podejdziesz do egzaminu i nie zdasz zwrócimy pieniądze.

Nasze kursy

W sprawie terminów dla młodszych dzieci prosimy o kontakt 🙂

Dla uczniów, którzy uczyli się angielskiego, i potrafią do pewnego stopnia posługiwać się tym językiem w mowie. Kurs jest skoncentrowany na przyswojeniu przez uczniów jak największych ilości słownictwa oraz konwersacjach. Dodatkowo nauka idzie też w kierunku zwiększania poprawności językowej (w tym gramatycznej) uczniów.

Zapisy trwają! Terminy zajęć w roku szkolnym 2021/2022 pojawią się wkrótce 🙂

Dla uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych, którzy chcą się skupić głównie na opanowaniu i szlifowaniu materiału do egzaminu 8-klasisty.

Zapisy trwają! Terminy zajęć w roku szkolnym 2021/2022 pojawią się wkrótce 🙂

Dla uczniów 3. i 4. klasy liceum, którym przede wszystkim zależy na przygotowaniu do egzaminu maturalnego na rozszerzonym poziomie.

Zapisy trwają! Terminy zajęć w roku szkolnym 2021/2022 pojawią się wkrótce 🙂

Dla uczniów, którzy potrafią swobodnie posługiwać się językiem angielskim w mowie i piśmie. Kurs jest skoncentrowany na poszerzaniu zasobów słownictwa, zwiększania precyzji językowej i eliminowania błędów językowych. Dodatkowym aspektem jest nauka różnych stylów językowych (formalny, nieformalny itp). Przygotowujemy do egzaminu C1 Advanced.

Zapisy trwają! Terminy zajęć w roku szkolnym 2021/2022 pojawią się wkrótce 🙂

Sprawdź ceny naszych kursów

Zobacz z jakich zniżek korzystają nasi uczniowie