fbpx

Tęsknimy! Pora wracać do zajęć!


Tęsknimy! Pora wracać do zajęć!

Witajcie już prawie po wakacjach 🙂

A co to były za wakacje! W Blue Pencil nie próżnowaliśmy i jak zawsze dużo się działo, ale o tym napiszę więcej już niedługo (szykujcie się na foto-relację 📸 !!!).
Dziś jednak o tym co przed nami.

Przed nami rozpoczęcie roku szkolnego, na które już wszyscy czekamy. W tym roku nasze zajęcia startują wcześniej niż dotychczas, już pod koniec września. Dla Was oznacza to więcej godzin lekcyjnych spędzonych z naszymi super nauczycielami, a dla nas pracę na zwiększonych obrotach, bo to, co do tej pory robiliśmy w 6 tygodni, teraz musimy zrobić w 3 😲 W Blue Pencil nie ma jednak rzeczy niemożliwych i już teraz, na koniec sierpnia, diagnozujemy Wasz poziom, słuchamy uwag i sugestii, potwierdzamy dla Was kolejne terminy, wypełniamy grupy i załatwiamy wszystkie niezbędne formalności.

Na przypomnienie na pewno zasługuje post z zeszłego roku, w którym szczegółowo opisuję jak wygląda nasz wrzesień i praca nad organizacją zajęć dla Was 🙂 Jeśli chcecie wiedzieć jak od podszewki wyglądają zapisy w Blue Pencil, przeczytajcie TEN post.

Do końca sierpnia mamy też dla Was dodatkową zniżkę! 

Zwarci i gotowi czekamy na Was – Ola i Kasia na Bemowie oraz Martyna i Marcin na Feminie – wiecie gdzie nas znaleźć 👉 KONTAKT

Do zobaczenia już niedługo!