Kursy dla dzieci

Najwyższy czas, żeby dzieci pięknie mówiły po angielsku


Poznaj opinie rodziców naszych uczniów


Poznaj nauczycieli

Wszystkie grupy mają lekcje z native speakerami z Wielkiej Brytanii, USA lub Nowej Zelandii. Lekcje odbywają się w całości po angielsku. Czasami pojawia się obawa ze strony dziecka (lub rodziców), że uczeń niewiele zrozumie z takiej lekcji i będzie to czas zmarnowany. Otóż nie! Nasi nauczyciele to profesjonaliści, którzy wielokrotnie byli w takiej sytuacji i zawsze dali sobie radę. Co najważniejsze radę dali sobie również ich uczniowie. Dlatego prosimy o odrobinę zaufania, cierpliwości i wsparcia. Przy dobrej współpracy rodziców i szkoły efekty będą wspaniałe.

 

Dan

Anglia, Sheffield

Daniel

Brandon

USA, Kentucky

Luke

Anglia, Worcester

Joshua

USA, Connecticut

nauczyciel angielskiego USA


Podręczniki w cenie kursu

W naszej szkole dzieci uczą się korzystając ze wspaniałych podręczników przygotowanych przez National Geographic realizując tym samym program National Geographic Learning.

Program National Geographic

Jak pracujemy z uczniami?

W Blue Pencil dzieci na każdych zajęciach mówią po angielsku. W pierwszym roku zajęć głównym celem dla wszystkich uczniów jest nauczenie się mówienia po angielsku bez kompleksów.
Dzieci regularnie, ale w małych ilościach uczą się słownictwa na lekcjach i w domu. Na zajęciach używają nowych słów co pomaga im je zapamiętywać. W domach powtarzają słownictwo z zajęć. Systematyczność jest sprawdzana na kartkówkach.
Wszystkie dzieci uczą się z native speakerami. Pomaga im to nabrać większej motywacji i widzą realny cel swojej nauki. Lekcje z nimi pozwalają przełamać psychologiczną barierę przed używaniem języka w praktyce. Po takich kursach nasi uczniowie swobodnie mówią w języku angielskim.
Na zajęciach pojawia się dużo gier i zabaw w języku angielskim. Pozwalają one na stymulowanie rozwoju intelektualnego uczniów i jednocześnie zwiększają motywację, bo przełamują rutynę lekcji. Najważniejszą zasadą podczas gier jest: nie można mówić po polsku. Gry są używane przede wszystkim do nauki struktur gramatycznych.
Gramatyka jest ważnym elementem języka. Nasi uczniowie docelowo mówią poprawnym, bogatym angielskim. Uczymy praktycznego zastosowania gramatyki w mowie i piśmie. Ci uczniowie, którzy są z nami najdłużej wygrywają konkursy i olimpiady kuratoryjne.

Zadzwoń lub napisz i zarezerwuj miejsce w grupie

667 681 655

biuro@bluepencil.pl