Kursy wakacyjne

Zapisz się na kurs w maju i wykorzystaj każdą chwilę


Kursy A1-C2

Miesięczny kurs dla ludzi, którzy w ogóle nie mówią po angielsku. Głównym celem jest pokonanie tej najważniejszej bariery. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu przez 4 tygodnie lipca. Zajęcia prowadzi zarówno polski nauczyciel jak i native speaker.
Dla uczniów, którzy uczyli się angielskiego, ale jeszcze nie potrafią swobodnie posługiwać się tym językiem w mowie. Jest on skoncentrowany na konwersacjach. Uczniowie muszą poczuć większą swobodę w posługiwaniu się angielskim.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu przez 4 tygodnie lipca.

Kurs jest prowadzony przez native speakerów z Anglii lub USA

Dla uczniów, którzy uczyli się angielskiego, i potrafią do pewnego stopnia posługiwać się tym językiem w mowie. Kurs jest skoncentrowany na przyswojeniu przez uczniów jak największych ilości słownictwa oraz konwersacjach. Nauka zawiera też zwiększanie poprawności językowej w tym poprawianie typowych błędów popełnianych przez Polaków.

Kurs odbywa się 2 razy w tygodniu po 90 minut - do końca lipca.

Kurs prowadzi native speaker z Anglii lub USA

Dla uczniów, którzy uczyli się angielskiego, potrafią swobodnie posługiwać się tym językiem w mowie. Kurs jest skoncentrowany na poszerzaniu zasobów słownictwa, zwiększania precyzji językowej i eliminowania błędów językowych. Ważnym składnikiem jest przekształcanie typowo książkowego języka angielskiego w naturalny i słowotwórstwo jako źródło wielu nowych słów w języku angielskim.

Kurs prowadzi native speaker z Anglii lub USA, 2 razy w tygodniu po 90 minut.

Dla uczniów, którzy potrafią swobodnie posługiwać się językiem angielskim w mowie i piśmie. Kurs jest skoncentrowany na poszerzaniu zasobów słownictwa, zwiększania precyzji językowej i eliminowania błędów językowych. Bardzo ważnym aspektem kursu jest nauka różnych stylów językowych (np: formalny/nieformalny itp).

Kurs prowadzi native speaker z Anglii lub USA, 2 razy w tygodniu po 90 minut.

Konwersacje

Jeśli nie chcesz zapisywać się na kurs, bo nie masz ustalonych terminów swoich wakacji to zapraszamy na nasze lekcje konwersacyjne. Nauczyciele przygotują specjalne lekcje, w trakcie których będziecie jak najwięcej mówić po angielsku. Cena lekcji to: 50 zł za 90 minut. Konwersacje odbędą się jeśli zapiszą się przynajmniej 2 osoby. Dla oszczędnych polecamy karnet, o którym niżej. W grupie może być od 2 do 8 osób. Więcej o konwersacjach wakacyjnych poczytasz na naszym wpisie na blogu.
Jeżeli chcesz chodzić regularnie na konwersacje w Blue Pencil to zachęcamy do kupienia karnetu. Za osiem lekcji 90 minutowych zapłacisz tylko 320 zł. Karnet można wykorzystać do końca sierpnia.

Kursy indywidualne

Jeśli nie chcesz dołączyć do grupy, a kursy indywidualne są dla ciebie za drogie to może chcesz otrzymać kurs dostosowany do Twoich potrzeb? Znajdź od 1 do 3 osób na podobnym poziomie i przyjdź do Blue Pencil. Postaramy się znaleźć rozwiązanie specjalne dla Was.
Jeśli chcesz przez wakacje uczyć się angielskiego na lekcjach indywidualnych to zapraszamy do Blue Pencil. Cena za 45 minutową lekcję to tylko 72 zł. Wszystkie kursy prowadzone są przez native speakerów.

Zapisz się na kurs wakacyjny w lipcu i odbierz 10% zniżki.

Zapisz się na kurs w czerwcu i odbierz 20% zniżki.

Zapisz się na kurs do końca maja żeby otrzymać 30% zniżki.

Wszystkie grupy liczą od 2 do 6 osób.


Podstawowa cena kursu wakacyjnego w lipcu i sierpniu to 416 zł.


Zadzwoń i umów się na lekcję diagnostyczną

Dowiesz się więcej o swoim angielskim i dostaniesz naszą ofertę: 667-681-655